Psycholog

Ogłoszenie podstawowe

Psycholog

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Opis stanowiska:
  • samodzielne realizowanie mediacji
  • tworzenie dokumentacji mediacyjnej klientów
Wymagania:
  • znajomość prawa
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • umiejętność podejmowania wyzwań
  • umiejętność pracy w grupie
  • komunikatywna znajomość Języka Angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • certyfikat mediatora
Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy, dopasowane do twoich potrzeb i możliwości
  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju
  • możliwość pracy zdalnej
  • wybór formy zatrudnienia(B2B lub umowa zlecenie)
  • pełne wsparcie organizacyjne
Informacje o firmie

W Centrum Libra stawiamy na różnorodność i inspirującą współpracę. Wierzymy, że różnorodność ta przyczyni się do obopólnego wzrostu i doskonalenia praktyk terapeutycznych.
Jesteśmy otwarci na budowanie zespołu w oparciu o nowe zasoby, umiejętności i doświadczenia.
Zapewniamy autonomię i dajemy możliwość elastycznego dostosowania godzin pracy do własnej dyspozycyjności. Możesz współtworzyć z nami ofertę dla pacjenta oraz wybierać preferowane metody pracy. Wierzymy w to, że satysfakcja zawodowa idzie w parze ze skutecznym świadczeniem usług.
Oferujemy różne formy zatrudnienia (umowa zlecenie, kontrakt B2B). Dzięki temu możesz być pewien, że nie tylko rozwijasz się zawodowo, ale także cieszysz się z możliwości elastycznego dostosowania formuły i czasu pracy do swoich potrzeb i możliwości.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje oferty pracy, zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność. W aplikacji prosimy umieścić podpisaną klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aktualizacja: 08.05.2024