Psychoterapeuta

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Opis stanowiska:
· przeprowadzanie konsultacji psychologicznych i prowadzenie terapii,
· prowadzenie dokumentacji medycznej,
· współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej,

Wymagania:
· doświadczenia w samodzielnej pracy psychoterapeutycznej,
· ukończony minimum drugi rok 4-letniego kursu psychoterapeutycznego atestowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Sekcję Naukową Psychoterapii lub Sekcję Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego,
· zaawansowanie w terapii własnej,
· minimum 2-letnie doświadczenie w pomocy psychologicznej również w formie stażu, wolontariatu,
· wysoko rozwinięta odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki psychoterapeuty,
· poddawania swojej pracy regularnej superwizji,
· znajomość obsługi komputera,
· umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
· nastawienie na jakość obsługi pacjenta,
· znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem,
· zaświadczenie o niekaralności,
· ubezpieczenie OC,

Oferujemy:
· możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się Centrum Psychologii i Psychoedukacji Libra,
· możliwość pełnego skoncentrowania się na leczeniu pacjentów – my zapewniamy nowoczesną infrastrukturę, organizację obsługi pacjenta i wsparcie,
· przyjazną atmosferę,
· elastyczny grafik pracy i formę zatrudnienia,
· atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
· współpracę z zespołem specjalistów,
Informacje o firmie

W Centrum Libra stawiamy na różnorodność i inspirującą współpracę. Wierzymy, że różnorodność ta przyczyni się do obopólnego wzrostu i doskonalenia praktyk terapeutycznych.
Jesteśmy otwarci na budowanie zespołu w oparciu o nowe zasoby, umiejętności i doświadczenia.
Zapewniamy autonomię i dajemy możliwość elastycznego dostosowania godzin pracy do własnej dyspozycyjności. Możesz współtworzyć z nami ofertę dla pacjenta oraz wybierać preferowane metody pracy. Wierzymy w to, że satysfakcja zawodowa idzie w parze ze skutecznym świadczeniem usług.
Oferujemy różne formy zatrudnienia (umowa zlecenie, kontrakt B2B). Dzięki temu możesz być pewien, że nie tylko rozwijasz się zawodowo, ale także cieszysz się z możliwości elastycznego dostosowania formuły i czasu pracy do swoich potrzeb i możliwości.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje oferty pracy, zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność. W aplikacji prosimy umieścić podpisaną klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aktualizacja: 08.05.2024