Recepcjonista (K/M)

Wymiar pracy
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 17 dni temu

Ośrodek Wczasowy Meduza to niegdyś obiekt wojskowy, który ponownie otwarty został w 2018 roku w nowej odsłonie, funkcjonujący od kwietnia do końca września. Położenie przy cichej i spokojnej uliczce, w enklawie drzew i zieleni zaledwie o krok od morza i plaży, sprawia, iż Meduza to doskonałe miejsce do wypoczynku w Sopocie dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Zaledwie 10 minutowy spacer do centrum Sopotu, bezpośrednia bliskość plaży, najdłuższego drewnianego molo w Europie, jak i wszystkich atrakcji, jakie oferuje nam ten tętniący życiem kurort, pozwala połączyć spokojny wypoczynek wraz z bardziej aktywnymi formami spędzania wolnego czasu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonisty.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Profesjonalna bieżąca obsługa przyjeżdzających i wyjeżdzających gości, spraw związanych z pobytem, zarówno w trakcie jego trwania, jak i po zakończeniu
  • Zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w ośrodku z zachowaniem obowiązujących standardów
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników
  • Maksymalizacja przychodów ośrodka poprzez aktywną sprzedaż pokoi
  • Obsługa rezerwacji gości indywidualnych i grupowych
  • Szeroko rozumiana współpraca z innymi działami
WYMAGANIA:
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zorientowanie na potrzeby gości oraz umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność oraz zdolność do pracy w warunkach stresu
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość programów recepcyjnych
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań
  • możliwość implementowania nowych pomysłów oraz rozwiązań usprawniających pracę działu
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV na adres:
[ukryte]
dodając nazwę stanowiska w tytule maila.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63319470
  • Data wyróżnienia: 23 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 13 marca 2020
  • Wyświetleń: 558
  • Wyświetleń na liście: 8 816