Recepcjonista/ka w Hotelu Almond Business & SPA

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Hotel Almond Business & SPA zatrudni na stanowisko: RECEPCJONISTA/KA

Zakres obowiązków:
  • Obsługa Gości w oparciu o standardy Hotelu;
  • Obsługa systemu recepcyjnego i rezerwacyjnego;
  • Meldowanie i wymeldowywanie gości;
  • Naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży;
  • Aktywna sprzedaż usług oferowanych przez Hotel;
  • Dbałość o komfort i bezpieczeństwo Gości oraz reagowanie na ich bieżące potrzeby;
  • Udzielanie Gościom informacji dotyczących hotelu oraz okolicy;
  • Współpraca z innymi działami hotelu;
  • Praca w trybie zmianowym 50/50 (7:00- 19:00; 19:00- 7:00).
 Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny), znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem;
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Otwartość, pogoda ducha oraz wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętności pracy zespołowej;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym. Praca również w weekendy oraz święta;
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie;
  • Pełne szkolenie wdrażające do pracy na stanowisku;
  • Praca w prestiżowym miejscu w Gdańsku i prężnie rozwijającej się sieci hotelarskiej;
  • Możliwość pracy i rozwoju u boku doświadczonych Hotelarzy;
  • Dodatkowe benefity socjalne.
CV prosimy kierować na [ukryte]