Recepcjonistka, pracownik biurowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy

Firma Termika z Gdańska poszukuje kandydatów na stanowisko Recepcjonistki/y do stałej pracy w siedzibie naszej firmy.

NASZE OCZEKIWANIA
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej, biurowej lub na recepcji
  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Pozytywne nastawienie do ludzi i komunikatywność
  • Samodzielność, systematyczność, skrupulatność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
TWÓJ ZAKRES ZADAŃ
  • Przyjmowanie gości i kontrahentów firmy w recepcji
  • Przyjmowanie paczek od kurierów
  • Wprowadzanie do systemu dokumentów i faktur
  • Dokonywanie drobnych zamówień papierniczych/biurowych
  • Ewidencja zajętości kwatery pracowniczej obok firmy
  • Współpraca z działem księgowości i kadr
  • Praca pn-pt w godzinach 7.00-15.00, praca od zaraz
TO OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w stabilnej gdańskiej firmie – ponad 25 lat na rynku, laureat Diamentów Forbesa
  • Rozwój zawodowy, perspektywa awansu pionowego lub poziomego
  • „Poznajmy się” – program pozwalający na poznanie biznesu i kluczowych działów firmy
  • Wdrożenie na stanowisku, praca z doświadczonymi współpracownikami
  • Prywatna opieka medyczna poniżej 70zł miesięcznie oraz możliwość objęcia nią rodziny
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie poniżej 60zł i możliwość ubezpieczenia Twoich bliskich
  • Karta MultiSport Plus poniżej 70zł miesięcznie
  • Paczki świąteczne zimą i coroczne spotkanie integracyjne w formie pikniku latem
  • Udział w programach dobroczynnych (zbiórki, akcje rowerowe)
  • Bezpłatny zamknięty parking pod biurem
  • Biuro 4km od dworca Gdańsk Główny
  • W ramach integracji zapraszamy na wybrane koncerty do loży Termiki w Ergo Arena
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte] . W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska.

Informacje o firmie
Jesteśmy liderem na rynku izolacji przemysłowych. Od ponad 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu, prowadząc projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych. Dzięki naszym zespołom zrealizowaliśmy dotąd 7000 projektów izolacji, instalacji HVAC i sanitarnych w przemyśle oil&gas, marine, offshore i spożywczym.

Posiadamy własną halę produkcyjną z nowoczesnym parkiem maszynowym CNC. Prowadzimy także handel detaliczny i hurtowy materiałów termoizolacyjnych oraz specjalistycznej chemii budowlanej.
Warto rozwijać się z nami.

Więcej o nas:
www.termika.eu
www.facebook.com/termika.eu

Aktualizacja: 28.03.2024