Referent ds. Obsługi Ubezpieczeń

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Administracja,
Finanse
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 miesięcy temu

Główne zadania na stanowisku:
  • wprowadzanie danych do systemu dot. polis ubezpieczeniowych,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem obiegu informacji,
  • obsługa systemów wewnętrznych.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • dokładności, sumienności, szczegółowości,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • chęci do nauki i rozwoju w branży ubezpieczeniowej,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności do pracy na pełen etat.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość poznania branży ubezpieczeniowej,
  • realną szansę na uczestnictwo w wytyczonej ścieżce rozwoju w kierunku eksperckim,
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • zatrudnienie w renomowanej korporacji o stabilnej pozycji rynkowej ,
  • bezpłatne posiłki dla rowerzystów i szereg innych atrakcyjnych benefitów.
  • Numer ogłoszenia: 62557344
  • Data wyróżnienia: 24 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 24 maja 2019
  • Wyświetleń: 2 113
  • Wyświetleń na liście: 102 728