Rejestratorka Medyczna

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Centrum Medyczno-Stomatologicznego poszukujemy pracownika na stanowisko Recepcjonistki.

Opis stanowiska:
  • obsługa Pacjentów w Przychodni – telefonicznie oraz bezpośrednio w recepcji,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z Pacjentami,
  • współpraca z personelem medycznym.

Od Kandydatek oczekujemy:
  • doświadczenia w zakresie obsługi klienta min. 1 rok (mile widziane doświadczenie w placówce medycznej),
  • umiejętności nawiązywania relacji oraz optymistycznej i przyjaznej postawy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • nienagannej prezencji oraz wysokiej kultury osobistej,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • znajomości obsługi podstawowych programów komputerowych.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym Zespole,
  • wsparcie przełożonego i Zespołu,
  • benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • owocowe czwartki,
  • grafik który pozwoli Ci zaplanować wolny czas.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62615140
  • Data wyróżnienia: 13 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 13 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 392
  • Wyświetleń na liście: 4 183