Reservation Agent- Sheraton Sopot Hotel

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przychodzące,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: RES/03/2024

Wymagania:
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz zdolność budowania długotrwałych relacji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym pozwalającym na swobodną komunikację z klientami zagranicznymi ( znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Zakres obowiązków:
  • udzielanie gościom pomocy w zakresie dokonywania rezerwacji w naszym hotelu
  • dobór najodpowiedniejszej oferty dostosowanej do potrzeb gościa
  • odpowiadanie na zapytania gości dotyczące usług hotelowych
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami hotelu
Oferujemy:
  • pracę w 5* hotelu jednej z największych sieci - Marriott International na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet rekreacyjno- sportowy Multisport na preferencyjnych warunkach
  • codzienne, urozmaicone posiłki w restauracji pracowniczej
  • zniżki na usługi gastronomiczne w naszym hotelu
  • zniżki na pobyty w hotelach sieci Marriott na całym świecie
  • przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju w naszych strukturach
  • dofinansowanie do zakupu okularów
  • wspólne imprezy integracyjne - lubimy spędzać ze sobą czas :)
A co robimy po godzinach pracy?
  • BIEGAMY – dla siebie i innych, którzy potrzebują naszej pomocy
  • JEŹDZIMY ROWERAMI - bierzemy udział w rywalizacjach rowerowych
  • GRAMY W PIŁKĘ NOŻNĄ – możesz dołączyć do naszej drużyny
  • ANGAŻUJEMY SIĘ W AKCJE CHARYTATYWNE

    Jeżeli chcesz pokazać nam swoje pasje- jesteśmy otwarci!