Samodzielna Księgowa

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość,
Audyt / podatki
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 17 godzin temu

Dla naszego Klienta - niestandardowego producenta witryn okiennych, poszukujemy Samodzielnej Księgowej, która dołączy do zespołu znajdującego się w Gdańsku, Bąkowie.

Zadania:
  • Prowadzenie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej
  • Rozliczanie podatku VAT, delegacji
  • Zamykanie okresów sprawozdawczych, przygotowywanie deklaracji podatkowych, raportów okresowych i sprawozdań finansowych
  • Bieżące uzgadnianie i rozliczanie rozrachunków, zamykanie okresów obrachunkowych
  • Dokonywanie kontroli zgodności, kompletności i rzetelności operacji gospodarczych i finanowych
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe (finanse, rachunkowość, etc.)
  • Posiadasz praktyczną znajomość przepisów z zakresu podatków i rachunkowości na poziomie umożliwiającym samodzielną realizację zadań
  • Sumienność, terminowość i dokładna organizacja własnej pracy
Klient oferuje:
  • Długotrwałą współpracę
  • Przyjazną kulturę organizacyjną w branży kreatywnej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość ciągłego rozwoju na samodzielnym stanowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o UoP

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 16 godzin temu
Aktualizacja: 11 dni temu
i...@nordh... Wyświetl e-mail
Nordhr
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 6 dni (do 07.12.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Nørd HR is an innovative and Customer friendly recruitment company, which is part of the Finestmedia Group. At our work we focus on delivering smart HR solutions tailored to the Customers'​ needs. We offer unique comprehensive services...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
al. Grunwaldzka 472
NIP
5842768129
nordhr.pl/
  • Numer ogłoszenia: 63768348
  • Data wyróżnienia: 30 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 24 września 2020
  • Aktualizacja: 30 listopada 2020
  • Wyświetleń: 700
  • Wyświetleń na liście: 9 712
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku