Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Dla naszej spółki, która dostarcza profesjonalne usługi księgowe i kreuje rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb organizacji z woj. Pomorskiego i nie tylko, poszukujemy Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego. Nasza spółka została założona 2005 roku przez menedżerów z doświadczeniem i wiedzą zdobytą w pracy w firmach "Wielkiej Czwórki". Zatrudnia obecnie ponad 70 osób, a konsultanci pracują w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Firma korzysta z najnowszych rozwiązań i narzędzi informatycznych. Oferuje usługi księgowe, payroll oraz raportowanie dopasowane do każdego poziomu zarządzania. Zapewnia poufność i bezpieczeństwo danych. Doradza w obszarze rachunkowości i finansów. Wykorzystuje wieloletnie doświadczenie największych firm konsultingowych oraz wiedzę zdobytą podczas współpracy z Klientami różnych branż. Ściśle współpracuje z głównymi księgowymi i dyrektorami finansowymi przygotowując raporty i sprawozdania finansowe.

DOŁĄCZ DO NAS!

Zakres obowiązków
  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów biura (pełne księgi)
  • Rozliczanie podatku CIT i VAT
  • Dokonywanie rozliczeń operacji księgowych, weryfikacja i uzgadnianie sald
  • Prowadzenie rozrachunków
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych oraz raportów GUS i NBP
  • Samodzielne sporządzanie raportów księgowych dla Zarządu

Oczekujemy
  • Wykształcenie minimum średnie, wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym będzie dodatkowym atutem;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa znajomość prawa podatkowego
  • Znajomość jednego z wybranych programów: CDM Optima, Navision, Sage, Wapro (atutem będzie znajomość programu Fakir)
  • Praktyczna znajomość obsługi programów MS OFFICE
  • Mile widziana znajomość j.angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Nowoczesne biuro ulokowane w OBC w Gdańsk Oliwa
  • Bardzo przyjazne środowisko nakierowane na współpracę
  • Wsparcie przełożonego działu w rozwoju zawodowym
  • Szkolenia okresowe
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwość pracy zdalnej

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64787138
  • Data wyróżnienia: 15.04.2022
  • Data wprowadzenia: 08.04.2022