Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Na co dzień spełniamy wakacyjne marzenia setek tysięcy naszych Klientów.
Z pasją i #ENERGIĄ zachęcamy ich do poznawania nowych zakątków świata, dzieląc się naszą miłością do podróżowania. Codziennie stawiamy przed sobą nowe cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI- szukamy rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy też z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Kogo szukamy?
Lubisz pracę samodzielną i jesteś dobrze zorganizowany/zorganizowana? Twoją zaletą jest analityczne myślenie i bagaż doświadczeń na podobnym stanowisku? Chcesz się rozwijać i pracować w przyjaznej atmosferze?

Zakres obowiązków:
  • weryfikacja zapisów na kontach oraz uzgadnianie sald kont księgowych;
  • udział w kalkulacji zobowiązań publiczno-prawnych (VAT,CIT,WHT);
  • udział w zamknięciu okresów obrachunkowych oraz sporządzaniu niezbędnych raportów;
  • wspieranie zespołu i Głównej Księgowej w codziennych obwiązkach;
Nasze wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w obszarze rachunkowości i podatków - min. 3 lata na samodzielnym stanowisku – warunek konieczny;
  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych;
  • dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność w działaniu;
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • umiejętność pracy w zespole;
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w renomowanej firmie o zasięgu ogólnopolskim;
  • pracę w jednym z najbardziej prestiżowych budynków na terenie Trójmiasta - NEON w kompleksie biurowym Alchemia;
  • pełne wdrożenie i wsparcie w codziennej pracy;
  • pracę w zgranym, wspierającym zespole, nieformalną atmosferę;
  • pakiet benefitów oparty o platformę WorkSmile, z których można korzystać według własnych upodobań;
  • dostęp do platformy Wellbeing’owej;
  • inwestujemy w siebie i nasz rozwój. Mamy platformę szkoleniową, z której na bieżąco uzupełniamy swoją wiedzę.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65115152
  • Data wprowadzenia: 30.11.2022
  • Aktualizacja: 19.12.2022