Samodzielny magazynier

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 21 dni temu

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?
Wynajmujemy i dostarczamy sprzęt taki jak oświetlenie sceniczne, telebimy led, projektory, konstrukcje scen i zadaszeń scenicznych.

Obowiązki:
Oczywiście nie wszystkie obowiązki będziesz mógł realizować od razu, ale wdrożymy Cię i po czasie chcielibyśmy, żeby to co poniżej było w Twoim zakresie obowiązków.

Do Twoich obowiązków będzie należała kompleksowa opieka nad magazynem, tj.:
- organizacja magazynu,
- dbałość o porządek,
- rozładunki/załadunki aut (włącznie z zarządzaniem pracą pomocników),
- kontrola nad tym co wjeżdża/wyjeżdża z magazynu,
- drobne naprawy i konserwacje,

Wymagania:
- uprawnienia i doświedczenie w operowaniu wózkami widłowymi,
- prawo jazdy kategorii B,
- samodzielność,
- dobra organizacja pracy,
- umiejętność zorganizowania magazynu,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- nie wymagamy doświadczenia branżowego,

Oferujemy:
- ciekawą pracę w otoczeniu nowinek technologicznych,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w kilkunastoosobowym zespole ciekawych ludzi :)
- stałe godziny pracy, jednak szukamy osób elastycznych, nasza branża tego wymaga, oczywiście w granicach rozsądku :)

Hala magazynowa znajduje się w Pogórzu k. Gdyni.

Prosimy przesyłać CV na adres [ukryte] w tytule wpisują MAGAZYNIER i serdecznie zapraszamy do współpracy!

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64546441
  • Data wyróżnienia: 18.07.2022
  • Data wprowadzenia: 26.10.2021
  • Aktualizacja: 04.07.2022