Sekretarka Medyczna - Dział Koordynacji Obsługi Pacjenta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa na zastępstwo
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA UMOWĘ NA ZASTĘPSTWO DOSTĘPNEGO OD ZARAZ

Zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku będzie m. in.:
  • prace związane z przekazywaniem historii chorób do archiwizacji,
  • prowadzenie kolejki pacjentów oczekujących,
  • rejestracja elektroniczna pacjentów oraz udzielonych świadczeń,
  • przygotowywanie dokumentacji do rozliczeń wewnątrzszpitalnych i rozliczeń zewnętrznych,
  • opracowywanie i kontrola obiegu faktur za usługi/badania wykonane w Klinice,
  • organizacja obiegu informacji i dokumentacji w zakresie zapewniającym prawidłową obsługę sekretariatu,
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • udzielanie informacji klientom,
  • przygotowywanie raportów/zestawień,
  • nadzór nad zaopatrzeniem w artykuły i sprzęt biurowy,
  • zgłaszanie zleceń/napraw sprzętu i monitorowanie dokonanych zgłoszeń,
  • prowadzenie poczty elektronicznej,
  • sporządzanie czystopisów pism oraz ich powielanie.

Poszukujemy osób, które spełniają poniższe wymagania:
  • są dostępne od zaraz,
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie zawodowe na takim samym bądź podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego (bezpośrednia obsługa anglojęzycznych studentów, sporadyczna obsługa anglojęzycznych pacjentów, kontakty z instytucjami zewnętrznymi),
  • biegła, praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach wymagających bardzo dobrej organizacji czasu pracy, w tym zadań z dużą liczbą dokumentów,
  • budowanie efektywnych relacji z pacjentem i jego rodziną, umiejętność dostosowywania stylu komunikacji do pacjenta.

 Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 15:00 (wymiar etatu 7h35’),
  • masz możliwość skorzystania z benefitów:
     - dodatek za wysługę lat,
     - fundusz świadczeń socjalnych, w tym tzw. „wczasy pod gruszą”,
     - kasa zapomogowo-pożyczkowa,
     - możliwość korzystania z systemu kafeteryjnego MyBenefit (w tym karty MultiSport).

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji uzupełnij formularz:
- kliknij APLIKUJ
lub
- otwórz link w nowym oknie https://uck.traffit.com/public/form/a/VVBFPQ==

lub
- przejdź bezpośrednio na stronę uck.pl - zakładka KARIERA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 25.03.2024