Serwisant instalacji do rozlewu piwa

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Praca w terenie
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

  • Poszukiwany: serwisant instalacji piwnej w Trójmieście i okolicach
  • Stawka na start: 20 zł + rabat pracowniczy w Pubie Polufka
  • Forma zatrudnienia: umowa - zlecenie

Wymagania:
  • status ucznia /studenta,
  • umiejętność czytania instrukcji i posługiwania się narzędziami ręcznymi,
  • zdrowe plecy ( czasami trzeba podnieść z kimś urządzenie ważące 60 kg),
  • myślenie logiczne i przyczynowo-skutkowe.

Dodatkowe punkty za:
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności sprzedażowe,
  • chęć rozwoju

Zadania:
  • cykliczne czyszczenie instalacji,
  • wyjazdy do usterek,
  • rozstawianie sprzętu na drobnych imprezach,
  • pomocnicze prace magazynowo-warsztatowe.

Informacje o firmie
Czemu ta oferta może być dla Ciebie interesująca?
  • Zobaczysz jak w praktyce można wykorzystać połączoną wiedzę z zakresu pneumatyki, hydrauliki, elektryki i chłodnictwa.
  • Dowiesz się, dlaczego w nieznanych lokalach warto pić piwo z butelki (a najlepiej z puszki).
  • Zobaczysz, jak wyglądają zaplecza różnych dziwnych miejsc.
  • Poznasz dziesiątki fajnych barmanów.
  • Wypijesz mnóstwo piwa i kawy, a czasem trafi się mityczny darmowy obiad.
  • Zdobędziesz unikalny zestaw umiejętności pożądany przez każdy browar.
  • Nauczysz się dużo o piwie i innych alkoholach.

A coś o pracodawcy?
Od ponad 5 lat jeździliśmy z piwem na różne festiwale i eventy, serwisowaliśmy też instalację w naszym rodzimym pubie oraz w innych zaprzyjaźnionych lokalach. Rok temu zaczęliśmy działalność serwisową na szerszą skalę. Wynajmujemy, sprzedajemy, (de)montujemy, serwisujemy, czyścimy instalację do rozlewu czegokolwiek pitnego z naciskiem na %. Dzięki obecności na setkach festiwali piwnych okazało się, że jesteśmy znani w branży i ludzie z całej Polski polecają nas jako odpowiednich fachowców na północy kraju (od Koszalina do Olsztyna, Bydgoszczy i Torunia). No i przestajemy powoli wyrabiać, bo doba nie jest z gumy, dlatego szukamy Ciebie!

Jeśli brzmi to jak zajęcie dla Ciebie, to ślij CV i parę słów o sobie na [ukryte] .

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64811275
  • Data wyróżnienia: 04.05.2022
  • Data wprowadzenia: 27.04.2022
  • Aktualizacja: 27.04.2022