Ślusarz w brygadzie utrzymania ruchu - Gdańsk Przeróbka

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Przemysł,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Praca na terenie zakładu produkcyjnego w brygadzie utrzymania ruchu. Prace ślusarko-spawalnicze odbywać się będą na instalacjach transportowych, gazowych, parowych, kwasowych, wodnych oraz pozostałych.

Obowiązki:
- naprawa i bieżąca konserwacja konstrukcji stalowych
- wykonywanie prac ślusarskich (cięcie palnikiem acetylenowo-tlenowym, szlifowanie, trasowanie, montaż, szczepianie - mile widziana umiejętność spawania metodą 111/135/136)
- obsługa elektronarzędzi

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe (preferowane w branży produkcyjnej lub przemysłowej)
- umiejętność pracy w zespole
- samodzielność i odpowiedzialność
- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
- umiejętność posługiwania się palnikiem acetylenowo-tlenowym
- zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy:
- pracę na stałe
- wynagrodzenie 60 zł/godz. przy działalności gospodarczej (możliwe są inne formy zatrudnienia)
- wymiar pracy: 40 godzin (7:00-15:00) z możliwością nadgodzin
- sprzęt, narzędzia oraz środki ochrony osobistej i odzież roboczą

Aktualizacja: 04.04.2024