Social Media Specialist

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Media społecznościowe,
Copywriting,
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Social media to Twój żywioł? Jesteś mistrzem w przyciąganiu uwagi i tworzeniu ciekawych treści?
Szukamy prawdziwego tytana social media, który nie boi się kampanii płatnych i będzie wspierał klientów agencji w okiełznaniu mediów społecznościowych. Analityka i cyferki to must have. Pracy jest dużo, ale też znajdziesz u nas dużo kreatywności, luzu i możliwości rozwoju. Jeżeli uważasz, że pasujesz do opisu niżej, to aplikuj :)

Główne zadania:
  • Prowadzenie fanpage'ów klientów agencji zgodnie ze strategią komunikacji (m.in. przygotowanie contentu na fanpage),
  • Tworzenie planów i harmonogramów publikacji,
  • Współtworzenie strategii komunikacji marek w mediach społecznościowych (m.in. Facebook, Instagram) i innych kanałach digital,
  • Prowadzenie kampanii reklamowych w modelu efektywnościowym,
  • Prowadzenie i nadzór nad organizowanymi konkursami oraz dbanie o kwestie prawne w tym zakresie,
  • Zarządzanie budżetami reklamowymi Klientów,
  • Analiza statystyk, przygotowywanie raportów i rekomendacji,
  • Monitorowanie aktywności marek w internecie,
  • Współpraca z działem kreatywnym agencji,
  • Wnoszenie "własnego wkładu" w pracę zespołową – dostarczanie własnych pomysłów

    Idealny kandydat charakteryzuje się:
    • Co najmniej 2-letnim doświadczeniem w content & social media marketingu – warunek konieczny,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy po stronie agencji i/lub po stronie Klienta,
    • Wiedzą i doświadczeniem z zakresu realizacji kampanii płatnych w social media,
    • Dodatkowo mile widziane doświadczenie w pracy na Google Analytics oraz na innych systemach monitorujących i mierzących efektywność kampanii internetowych,
    • Doskonałymi umiejętnościami analitycznymi i bardzo dobrą organizacją pracy własnej,
    • Umiejętnością pracy pod presją czasu i prowadzeniem kilku zadań jednocześnie,
    • Pozytywnym nastawieniem do ludzi,
    • Nastawieniem na rezultaty i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
    • Poczuciem humoru – warunek konieczny :)

      Oferujemy:
      • Ciekawą pracę w zgranym, pozytywnym zespole pasjonatów,
      • Realny wpływ na prowadzone projekty i szeroki zakres odpowiedzialności dostosowany do indywidualnych talentów,
      • Pracę w oparciu o umowę o pracę,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie,
      • Pełne wsparcie zespołu
      • Brak sztywnych struktur, luźną i przyjazną atmosferę,
      • Elastyczne godziny pracy,
      • Rozwój zawodowy poprzez udział w tworzeniu ciekawych projektów oraz w konferencjach branżowych.

      Prześlij nam swoje CV oraz portfolio zrealizowanych kampanii na social media na adres r...@youre... Wyświetl e-mail , wpisując w tytule maila nazwę stanowiska, na które aplikujesz.
      Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami
        Informacje o firmie
        You're Welcome to trójmiejska spółka, zatrudniająca około 20 osób.
        Od ponad 5 lat z pasją rozwijamy trójmiejski rynek mediowy i reklamowy, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku. Posiadamy własne portale informacyjne i społecznościowe tj. togethermagazyn.pl; magazynkobiet.pl
        Naszymi głównymi produktami są znane magazyny drukowane Together Magazyn – rodzinna strona Trójmiasta i Magazyn Mademoiselle – magazyn kobiet.
        Sukcesywnie realizujemy plan rozwoju, który oparty jest na pozytywnym, kompetentnym zespole złożonym z ludzi pełnych pasji.

        www.yourewelcome.pl
        www.togethermagazyn.pl
        www.magazynkobiet.pl

        zobacz klauzule
        • Numer ogłoszenia: 62950020
        • Data wyróżnienia: 14 października 2019
        • Data wprowadzenia: 14 października 2019
        • Aktualizacja: 18 października 2019
        • Wyświetleń: 1 205
        • Wyświetleń na liście: 12 856