Spawacz kadłubów okrętowych.

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 12000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Wymagania:

Spawacz umiejętność spawania:
  • w metodzie 136 (drutem proszkowym),
  • na podkładce ceramicznej,
  • w pozycjach wymuszonych, sufitowych.
Mile widziana umiejętność spawania elektrodą - metoda 111 oraz żłobienia elektro-powietrznego.

Obowiązki:
  • Samodzielność,
  • Dokładność w wykonaniu prac,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ na stanowisku pracy.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę i gwarantowaną ciągłość zatrudnienia.
  • Pracę w Polsce na terenie Gdańska jak i w Niemczech.
  • Oferujemy od 35 zł/godz. wzwyż – praca w Gdańsku
  • Oferujemy od 18 Euro/godz. wzwyż – praca na terenie Niemieckich Stoczni. Zapewniamy bezpłatny transport i zakwaterowanie. Wymagamy minimum 2 tygodni pracy w Gdańsku, przed wyjazdem do Niemiec.
Informacje o firmie
Firma „AS” Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Adam Sulewski specjalizuje się w remontach i przebudowach jednostek pływających.
Przedsiębiorstwo „AS” działa  na terenie Gdańskich Stoczni. Dla naszych pracowników istnieje możliwość pracy na terenie Niemiec.

Aktualizacja: 08.05.2024