Spawacz

Ogłoszenie podstawowe

Spawacz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Jesteśmy małą firmą produkcyjną z branży motoryzacyjnej. W związku z rozwojem firmy, do naszego Zespołu poszukujemy nowych pracowników na stanowisko SPAWACZ przy produkcji zabudów kamperowych oraz samochodowych.

Zakres obowiązków:
•    przygotowywanie elementów do obróbki (przycinanie, trasowanie, gratowanie, szlifowanie)
•    spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG
•    montaż składowych elementów zabudowy
•    kontrola jakości wykonanych prac

Atutem będzie umiejętność spawania konstrukcji aluminiowych metodą TIG.

Wymagania:
•    spawanie stali metodą MIG oraz/lub aluminium metodą TIG
•    odpowiedzialność, zaangażowanie, uczciwość i samodzielność
•    sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań
•    praca zgodnie z wytyczonym harmonogramem
•    dbanie o wysoką jakość produktów
•    znajomość rysunku technicznego na poziomie podstawowym

Oferujemy:
•    pracę jednozmianową w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku
•    szkolenie wstępne
•    codzienne wsparcie doświadczonych pracowników
•    stabilne warunki zatrudnienia
•    możliwość rozwoju
•    pracę całoroczną na nowoczesnej hali produkcyjnej
•    po okresie próbnym - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, system motywacyjny, prywatna opieka medyczna oraz kartę MultiSport

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!
Informacje o firmie
Jesteśmy specjalistami w produkcji zabudów samochodowych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Obsługujemy segment rynku związany z zabezpieczeniem i transportowaniem wartości pieniężnych. Zajmujemy się również produkcją mobilnych kabin camperowych, montowanych na samochodach typu pick up.

Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez INTER PLAY KAMIL KWIETNIAK sp.k. z siedzibą w: Morska 2/6, 81-764 Sopot (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania. Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji. Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach. Wcelu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@inter-play.pl.