Technik elektronik/ Technik elektryk

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

  • OPIS STANOWISKA:
  • wykonywanie prac montażowych mechanicznych i elektrycznych produktów wytwarzanych w firmie
  • wykonywanie podzespołów urządzeń elektronicznych oraz ich testowanie
  • lutowanie podzespołów elektronicznych SMD i THT na płytkach PCB
  • Obsługa i naprawa urządzeń elektronicznych
  • WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie techniczne w obszarze elektroniki/elektrotechniki
  • znajomość technik montażu urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • umiejętność ręcznego lutowania układów (montaż powierzchniowy i przewlekany)
  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (np. multimetr)
  • umiejętność budowy układów elektronicznych na podstawie dokumentacji technicznej
  • Znajomość budowy urządzeń elektronicznych oraz ich naprawa
  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektronicznych / elektrycznych
  • OFERUJEMY:
  • pracę jednozmianową w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku
  • pracę w stabilnej firmie produkcyjnej będącej liderem w swojej branży
  • po okresie próbnym - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system motywacyjny, prywatna opieka medyczna oraz kartę MultiSport
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, przy zaawansowanych technologicznie projektach
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
Informacje o firmie

Jesteśmy specjalistami w produkcji zabudów samochodowych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Obsługujemy segment rynku związany z zabezpieczeniem i transportowaniem wartości pieniężnych. Zajmujemy się również produkcją mobilnych kabin camperowych, montowanych na samochodach typu pick up.

Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez INTER PLAY KAMIL KWIETNIAK sp.k. z siedzibą w: Morska 2/6, 81-764 Sopot (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Aktualizacja: 10.05.2024