Ogłoszenie nieaktualne

Spawacz z doświadczeniem

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma produkująca maszyny zatrudni spawacza:

Zakres obowiązków:
  • spawanie elementów maszyn do dalszego etapu produkcji,
  • wizualna kontrola jakości wytworzonych elementów,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • doświadczenie w spawaniu stali,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dokładność i poczucie estetyki,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • sumienność w wypełnianiu powierzonych obowiązków.
Oferujemy:
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stałe godziny pracy,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę.
Firma ROMANIK istnieje na rynku od 1994 roku.
Zajmujemy się produkcją pras transferowych, noży do ploterów, urządzeń sitodrukowych, suszarek międzyoperacyjnych, myjek i innych urządzeń niezbędnych w branży reklamowej oraz poligraficznej.

Zgłoszenie (CV) proszę przesłać na e-mail [ukryte] .

Prosimy wyłącznie o zgłoszenia osób, które są chętne to pracy i pasujące do naszego profilu.

Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z agencjami pracy lub podobnymi stowarzyszeniami.

Aktualizacja: 13.05.2024