Specjalista ds. Administracji

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Administracja,
Kadry / HR
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 miesięcy temu

Exflo jest polską firmą z siedzibą w Gdańsku. Prowadzimy działalność w zakresie produkcji, sprzedaży i wynajmu produktów głównie związanych z ochroną środowiska. Specjalizujemy się w produktach wytworzonych w oparciu o wysokiej klasy, elastyczne tkaniny techniczne. Obsługujemy firmy i instytucje działające w przemyśle, budownictwie, poszukiwaniach ropy i gazu oraz w wielu innych wymagających branżach.

Fundamentem naszej organizacji są wartości: uczciwość, zaufanie i szacunek. To na nich budujemy relacje z klientami, dostawcami i innymi współpracownikami.
W Exflo doceniamy ludzi wszechstronnych, chcących rozwijać swoje kompetencje i tworzyć firmę, w której poniedziałek będzie tak samo przyjemnym dniem jak piątek.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy energicznej i gotowej na nowe wyzwania osoby, która zasili szeregi Exflo.

Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy (pn. - pt.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie w postaci szkoleń i pomocy od innych członków zespołu
  • komfortowe warunki pracy
  • świetną atmosferę i pracę w przyjaznym zespole
  • niezbędne akcesoria służbowe
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków to m.in.:
  • zarządzanie dokumentacją (organizowanie, sporządzanie, przyjmowanie, obieg)
  • zarządzanie korespondencją
  • sporządzanie prezentacji, raportów, statystyk, harmonogramów
  • prowadzenie baz danych pracowników
  • sporządzanie umów dla współpracowników
  • koordynowanie obiegu dokumentacji pracowniczej
  • zakup i prowadzenie ewidencji środków trwałych, wyposażenia biura itp.
  • zarządzanie materiałami biurowymi
  • wsparcie przy organizacji wyjazdów służbowych
  • realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych

Oczekujemy:
  • min. wykształcenia średniego, mile widziane wykształcenie wyższe
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)
  • podstawowej wiedzy księgowo-kadrowej (do współpracy z biurem rachunkowym)
  • znajomość języka angielskiego min. w stopniu podstawowym
  • komunikatywności na wysokim poziomie
  • umiejętności zarządzania własnym czasem pracy
  • umiejętności pracy z ludźmi
  • otwartości na nowe zadania i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • umiejętności logicznego myślenia i wyszukiwania optymalnych rozwiązań
  • chęci rozwoju
  • kultury osobistej
  • poczucia humoru i bycia fajnym :-)

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

CV proszę przesłać na adres e-mail: l...@exflo.pl Wyświetl e-mail .
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62536274
  • Data wyróżnienia: 16 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 16 maja 2019
  • Aktualizacja: 16 maja 2019
  • Wyświetleń: 2 515
  • Wyświetleń na liście: 21 145