Specjalista ds. administracji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Dla naszej córki spółki Omida Brokers, która zapewnia kompleksowe ubezpieczenia, dostosowane do unikalnych potrzeb transportu, spedycji i logistyki w związku z rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko: .

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków:
-Prowadzenie spraw administracyjnych i organizacyjnych.
-Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów w Spółce.
-Obsługa oraz ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
-Pomoc w przygotowaniu dokumentów formalnych do działalności brokerskiej.
-Obsługa aplikacji brokerskiej.
-Archiwizacja dokumentów.
-Kreowanie właściwego wizerunku firmy i biura.

Nasze wymagania:
-Min. wykształcenie średnie.
-Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office.
-Zaangażowanie, systematyczność, samodzielność oraz wysoka kultura osobista.
-Dobra znajomość języka angielskiego min. Poziom B1.
-Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania priorytetami oraz pracy pod presją czasu.

Zapewnimy Ci:
-Pracę w firmie o stabilnej pozycji i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę zlecenie (Ty decydujesz).
-Atrakcyjne wynagrodzenie.
-Realne możliwości awansu i rozwoju.
-Pakiet benefitów pozapłacowych.
-Szacunek przełożonego.
-Niezbędne narzędzia pracy.

Jesteś gotowy na nowy, ekscytujący etap w swoim życiu? Czekamy na Twoje zgłoszenie.
Zapraszamy do aplikowania na adres [ukryte]

Z nami zyskujesz partnera, który negocjuje najlepsze warunki z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi, dbając o sukces Twojego biznesu. Firma należy do Grupy OMIDA, składającej się z kilku ściśle współpracujących ze sobą spółek, dzięki czemu klientom zapewniamy kompletną obsługę w zakresie spedycji oraz każdej gałęzi transportu. Mamy szereg certyfikatów podkreślających jakość i wysokie standardy w obszarach transportu oraz obsługi klienta (ISO, IFS Logistic, GMP+,CWB). Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych nagród, tj. Diament Miesięcznika miesięcznika Forbes 2019 i 2023, Gazele Biznesu, przyznawane najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom, którą otrzymała w latach 2014, 2015, 2016 oraz 2018. W 2023 roku otrzymaliśmy Certyfikat Great Place To Work, przyznany na podstawie opinii Naszych pracowników. W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy osoby na stanowisko:

Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Omida Logistics sp. z o.o. al.Grunwaldzka 472C, 80-236 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a – zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c – przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.
Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.