Specjalista ds. aministracji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu:

Zakres obowiązków:
  • Praca administracyjno-biurowa polegająca na opracowywaniu i kompletowaniu dokumentów związanych z uzyskaniem decyzji administracyjnych
  • Kontrola nad obiegiem dokumentów
  • Kontrola terminów - monitorowanie postępów w prowadzonych sprawach (kontakt z urzędami i podmiotami prowadzącymi)
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej, powyżej 1 roku
  • umiejętność rozumienia i tworzenia tekstów administracyjnych
  • dobra organizacja pracy własnej
  • skrupulatność i dokładność
  • zaangażowanie i chęć do pracy
Oferujemy:
  • szkolenie stanowiskowe i wsparcie
  • pracę stacjonarna w naszym biurze w Chwaszczynie
  • umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • pełny etat, praca w godzinach 9-17 lub 8-16
  • stabilne wynagrodzenie
  • wszystkie niezbędne narzędzia
Prosimy o przesłanie CV na adres kadry[at]eneoz.pl

Kim jesteśmy:
Eneoz to grupa kapitałowa, skupiającą kilka spółek pracujących na wspólny sukces marki. Działamy w branży odnawialnych źródeł energii – w sposób kompleksowy tworzymy i rozwijamy projekty elektrowni fotowoltaicznych.

Aktualizacja: 07.04.2024