Specjalista ds dokumentacji rozdzielnic

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / elektryka,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 7 dni temu

Producent  rozdzielnic elektrycznych – partner Schneider Electric -  poszukuje osoby na stanowisko :
Wymagania:
  • wykształcenie : absolwent lub student Wydziału Elektrycznego lub pokrewnego, absolwent Technikum
  • systematyczność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • znajomość obsługi komputera
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD
  • duża samodzielność i dobra organizacja pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
- przygotowywanie dokumentacji technicznej na produkcję
- przygotowywanie dokumentacji powykonawczej
- rysowanie widoków rozdzielnic
- kompletowanie dokumentacji wyrobu
-przygotowywanie opisów i tabliczek grawerowanych
- umiejętność dobrej komunikacji między działowej

Oferujemy:
- zdobycie doświadczenia
- praca w młodym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pakiet medyczny
- kontakt z nowoczesnymi technologiami w rozdziale energii

zobacz klauzulę
Ogłoszenie premium
501407... Zadzwoń
k...@autom... Wyświetl e-mail
Automa Sp. z o.o.
Adres
Gdańsk Letnica
Narwicka, 10
Ważne jeszcze 7 dni (do 30.10.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63830020
  • Data wyróżnienia: 16 października 2020
  • Data wprowadzenia: 16 października 2020
  • Wyświetleń: 704
  • Wyświetleń na liście: 32 726
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS