Specjalista ds. Finansowych

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Audyt / Podatki,
Kontroling,
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: req45651

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word)
  • zdolności analityczne, samodzielność w działaniu
  • sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
Zadania:
  • wystawianie, księgowanie i kontrola obiegu faktur i innych dokumentów księgowych
  • weryfikacja faktur pod kątem zgodności z umową/zleceniem
  • monitorowanie płatności i kontakt z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami w tym zakresie
  • sporządzanie umów podwykonawczych w oparciu o ofertę i warunki ustalone z podwykonawcami
  • nadzór nad prawidłową realizacją warunków umów z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami we współpracy z kadrą techniczną
  • prowadzenie rachunku kosztów oraz bieżąca kontrola kosztów na budowach zgodnie z zasadami koncernowymi
  • przygotowanie comiesięcznych rozliczeń tzw. Rozgraniczenia zgodnie ze stanem faktycznym na budowie
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • krótszy dzień pracy w piątek

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64955382
  • Data wyróżnienia: 27.09.2022
  • Data wprowadzenia: 10.08.2022
  • Aktualizacja: 27.09.2022