Specjalista ds. kadr i płac

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista

Miejsce pracy:
-  Gdańsk
Opis stanowiska:
- bieżąca obsługa kadrowo- płacowa małych i średnich podmiotów gospodarczych;
-prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych;
-przygotowywanie i rozliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych;
-rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich;
-sporządzanie raportów i deklaracji ZUS, PFRON (w tym SODIR) oraz PPK
Wymagania:
- wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe o profilu: ekonomia, administracja),
- znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych,
- znajomość programu PŁATNIK oraz programów z pakietu MS Office (Word, Excel),
- zaangażowanie w wykonywane zadania,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętnością analitycznego myślenia,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, skrupulatność
- mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym
- mile widziana znajomość programu OPTIMA
Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat;
- pracę w dynamicznym zespole;
- możliwości rozwoju zawodowego;
- możliwość dofinansowania do karty MULTISPORT;
- możliwość dofinansowania do pakietu opieki medycznej PZU Zdrowie;
Aplikacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną:
na adres [ukryte]
Informacje o firmie
Kancelaria "Legis" świadczy swoje usługi w zakresie obsługi prawnej, finansowej i rachunkowej przedsiębiorstw już od 1995 roku. Posiadamy duże doświadczenie
i fachowość popartą licznymi bardzo dobrymi referencjami.

Aktualizacja: 26.10.2023