Specjalista ds. Kadr i Płac

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Sporządzanie i kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo – płacowej dla pracowników i zleceniobiorców
  • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników zatrudnionych w Polsce oraz oddelegowanych do Niemiec
  • Nadzorowanie prawidłowości prowadzonych ewidencji czasu pracy oraz ewidencjonowanie urlopów oraz bieżąca aktualizacja
  • Sporządzanie dokumentacji dotyczącej zatrudniania cudzoziemców oraz wydawania zaświadczeń do pracy za granicą własnych pracowników
  • Sporządzanie deklaracji i formularzy do ZUS, US, PFRON
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego – Symfonia oraz programu Płatnik
  • Komunikacja z pracownikami w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych, przygotowywanie zaświadczeń i dokumentów na wniosek pracowników
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień płacowych
Nasze wymagania
  • Min. 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość zasad kalkulacji wynagrodzeń ze znajomością rozliczania wynagrodzeń osób oddelegowanych za granicą
  • Znajomość przepisów z zakresu PDOF oraz przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych oraz Prawa Pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, programu Płatnik, Symfonia lub innych systemów kadrowo-płacowych
  • Umiejętności komunikacyjne oraz umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność, skrupulatność, samodzielność, terminowość, obowiązkowość
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,
To oferujemy
  • Dofinansowanie do karty Multi Sport
  • Pakiet opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Okres wdrożenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w nowym biurze, w centrum Gdańska
Informacje o firmie
Soltec Services Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku jest dynamicznie rozwijającą się firmą wykorzystującą duże doświadczenie zawodowe pracowników i wszechstronne uprawnienia własne przy wykonywaniu powierzonych zadań. Specjalizujemy się w budowie i remontach statków, montażu i spawaniu konstrukcji stalowych oraz aluminiowych.

Aktualizacja: 17.07.2023