Specjalista ds. Kadr i Płac

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Biuro Rachunkowe z Gdańska poszukuje pracownika do obsługi kadrowo-płacowej klientów biura.

Zakres obowiązków
- sporządzanie list płac i rachunków do umów cywilnoprawnych
- obsługa kadrowa klientów biura tj. prowadzenie teczek akt osobowych, zaświadczenia, sporządzanie umów, aneksów, wystawianie świadectw pracy itd.
- ewidencjonowanie czasu pracy pracowników
- nadzór nad terminami szkoleń BHP, ważności badań lekarskich
- sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS i US
- przesyłanie wszelkich informacji kadrowo-płacowych klientom biura, kontakt z klientem
Wymagania:
- znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość programu Płatnik, platformy PUE ZUS
- mile widziana znajomość programu Symfonia Kadry i  Płace

Oferujemy:
- stabilną pracę w oparciu o warunki B2B lub UoP
- pracę w przyjaznej, rodzinnej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji
- możliwość wdrożenia, zapoznania się z charakterem pracy i specyfiką obsługiwanych firm
- praca w godzinach 8-16
- wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i zaangażowania

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie swojego CV a z wybranymi skontaktujemy się w celu umówienia na rozmowę rekrutacyjną.

Informacje o firmie
Biuro rachunkowe jest firmą, której początki sięgają 1996 roku. Przez prawie trzy dekady udało nam się zbudować zaufanie i zadowolenie wśród naszych klientów. Z naszych usług korzysta około 100 podmiotów, zarówno małych jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i dużych spółek prawa handlowego, stowarzyszenia i fundacje.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Biuro rachunkowe Małgorzata Stańczak-Kowalczyk Przetwarzamy Państwa dane zgodnie z postanowieniami RODO i polskimi przepisami w zakresie ochrony danych. Robimy to, w celu: podjęcia działań związanych z zawarciem umowy cywilnoprawnej lub umowy wskazanej w przepisach prawa pracy (art. 6 ust. 1 lit. b) RODO); spełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Biurze Rachunkowym C.Mych w zakresie danych wskazanych w Kodeksie Pracy (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO); wykorzystania curriculum vitae oraz listu motywacyjnego w zakresie przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Biuro Rachunkowe C.Mych (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO na podstawie Państwa dobrowolnej zgody. Państwa dane będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego, tj. do momentu wybrania kandydata do pracy. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody w zakresie przyszłych rekrutacji dane osobowe będą przechowywane przez okres jednego roku.