Specjalista ds. kluczowych klientów - HVAC

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 000
Wynagrodzenie brutto (do)
8 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa

Aktualizacja: 19 dni temu

Pomorska Grupa Instalacyjna Sp z o.o. poszukuje specjalistów do spraw kluczowych klientów z branży HVAC.
Poszukujemy osób, które chcę się angażować i rozwijać zawodowo oraz posiadają doświadczenie w branży.
Zatrudnienie na umowę o pracę - po okresie próbnym lub relacja B2B.

Twój zakres obowiązków
    • pozyskiwanie nowych klientów,
    • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych oraz ustalonej polityki sprzedażowej i promocyjnej,
    • przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych,
    • prowadzenie negocjacji handlowych,
    • współpraca z pozostałymi działami w firmie w celu realizacji projektów sprzedażowych
    • aktywny udział w wyznaczaniu optymalnej strategii sprzedażowej dla konkretnego klienta w oparciu o wiedzę rynkową.
    Nasze wymagania
      • wykształcenie minimum średnie – mile widziane wykształcenie wyższe (elektrotechniczne, elektryczne),
      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem i współpracą z klientami w branży HVAC,
      • kreatywność i zaangażowanie,
      • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
      • nastawienie na osiąganie założonych celów i umiejętność efektywnego działania,
      • dobra organizacja pracy,
      • Inicjatywa, samodzielność oraz konsekwencja w działaniu,
      • gotowość do pracy w terenie.

      Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

      zobacz klauzulę
      Ogłoszenie podstawowe

      Pomorska Grupa Instalacyjna

      533304... Wyświetl numer
      b...@pgins... Wyświetl e-mail
      obserwuj to ogłoszenie
      obserwuj

      Lokalizacja

      Adres
      Dobrzewino
      Klonowa 2
      Ważne jeszcze 7 dni (do 23.10.2021)
      • Numer ogłoszenia: 64490227
      • Data wyróżnienia: 23.09.2021
      • Data wprowadzenia: 23.09.2021
      • Aktualizacja: 27.09.2021
      Zadzwoń SMS