Specjalista ds. komunikacji

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (do)
5300
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Edukacja / Nauka,
Media społecznościowe
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Oferujemy:
  • Pracę w biurze w centrum Wrzeszcza (budynek dostosowany do potrzeb OzN).
  • Pracę w zgranym zespole ludzi z pasją,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę dającą realny wpływ na poprawę sytuacji OzN na rynku pracy,
  • Elastyczna forma zatrudnienia na pełny etat (UoP/UZ/JDG)
  • Wynagrodzenie ok 5300 brutto
Zakres obowiązków (po wdrożeniu):
  • Organizowanie warsztatów w formie zdalnej i stacjonarnej w zakresie poszerzania kompetencji cyfrowych dla uczestników projektu (osób z niepełnosprawnościami)
  • Prowadzenie i rozlicznie ewidencji godzin wsparcia projektowego zgodnie z przyjętymi standardami pracy
  • Udział w spotkaniach i wydarzeniach z zakresu promocji zatrudnienia OzN (Targi Pracy, Spotkania z Pracodawcami, Uczelniami i organizacjami zrzeszającymi OzN)
  • Przygotowanie dokumentacji w zakresie realizacji działań projektowych
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji w biurze.
  • Prowadzenie działalności Fundacji na portalach społecznościowych (tworzenie i publikacja postów, reklam, odpisywanie na wiadomości, zarządzanie stroną i narzędziami biznesowymi),
Czego oczekujemy:
  • Dobrej umiejętności obsługi programów graficznych typu Canva,
  • Dobrej obsługi komputera i komunikatorów (w szczególności MS Teams),
  • Umiejętności sprawnego korzystania z pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel),
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych.
  • Dobrej organizacji pracy własnej,
  • Praktyczna znajomość narzędzi Google,
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeni warsztatów
Ze względu na profil działalności naszej Fundacji jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami.
Pytania i CV z zamieszczoną klauzulą RODO należy kierować na adres email: [ukryte] . W temacie wiadomości prosimy wpisać: Specjalista ds. komunikacji - Gdańsk. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie
Fundacja Aktywności Zawodowej od 2008 roku zajmuje się wspomaganiem Osób z Niepełnosprawnościami i ich pracodawców na rynku pracy. Więcej informacji:
  • Facebook: https://www.facebook.com/fundacjaaktywnoscizawodowej/
  • LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/fundacja-aktywnosci-zawodowej
  • Spis NGO: https://spis.ngo.pl/277508-fundacja-aktywnosci-zawodowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundacje Aktywności Zawodowej w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.