Specjalista ds. logistyki z j.hiszpańskim i angielskim

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Oliwa
al. Grunwaldzka 472
Specjalista ds. logistyki z j.hiszpańskim i angielskim Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Specjalista

Obowiązki:

• Obsługa procesu zakupów i sprzedaży krajowej i zagranicznej, uwzględniając przygotowanie odpowiedniej dokumentacji
• Wparcie w organizowaniu transportu drogowego na terenie Europy w zakresie produktów mrożonych
• Zapewnienie właściwej komunikacji związanej z organizacją dostaw do klientów, we współpracy z pozostałymi działami firmy
• Monitorowanie zleceń transportowych w trakcie ich realizacji, dbanie o jakość
i terminowość dostaw
• Zapewnienie najbardziej efektywnego planowania tras transportowych, ładunku i wykorzystania środka transportu
• Dbałość o właściwą dokumentację związaną z realizacją zamówień
• Koordynacja przepływu informacji i dokumentów przewozowych
• Przygotowywanie zestawień i raportów

Oczekujemy od Ciebie:

• Doświadczenia w obszarze logistyki
• Wykształcenia wyższego
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
• Dobrej znajomości języka hiszpańskiego
• Proaktywności, wysokich kompetencji komunikacyjnych

Klient oferuje:
• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę na podstawie B2B
• Przyjazną kulturę organizacyjną oraz nowoczesne biuro w Olivia Business Centre
Informacje o firmie
Dla naszego Klienta – firmy z branży spożywczej poszukujemy Specjalisty ds. logistyki ze znajomością j.hiszpańskiego oraz angielskiego, który dołączy do zespołu zlokalizowanego w Gdańsku.