Specjalista ds. Zgodności i Kontroli ICT

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Oliwa
al. Grunwaldzka 472
Specjalista ds. Zgodności i Kontroli ICT Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Bezpieczeństwo / Audyt,
Kontrola jakości / Audyt
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Aktualnie do pracy w Departamencie IT poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Sopot, praca hybrydowa oparta na UOP.

Twój zakres obowiązków:
  • udział w projektach regulacyjnych zakładających wdrożenie aktów prawnych oraz regulacji nadzorczych, ze szczególnym uwzględnieniem unijnego Rozporządzenia DORA,
  • budowanie dojrzałości procesów: zarządzania ryzykiem ICT oraz nadzoru nad zewnętrznymi dostawcami usług ICT, w tym opracowywanie aktów legislacji wewnętrznej,
  • doradztwo w zarządzaniu ryzykiem ICT, ze szczególnym uwzględnieniem zgodności
    z przepisami prawa oraz regulacjami nadzorczymi,
  • opiniowanie projektów umów oraz nadzór nad zewnętrznymi dostawcami usług ICT, ze szczególnym uwzględnieniem due diligence oraz oceny ryzyka,
  • współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi oraz firmami konsultingowymi,
  • przygotowywanie analiz i raportów.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane o profilu prawniczym / administracyjnym / informatycznym),
  • podstawowa znajomość procesów zarządzania ryzykiem oraz zarządzania utrzymaniem i rozwojem środowiska teleinformatycznego,
  • mile widziana znajomość regulacji prawnych i nadzorczych, odnoszących się do nowoczesnych technologii, w tym Rozporządzenia DORA,
  • kreatywne podejście do zadań oraz analityczne myślenie,
  • chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz poszukiwania nowych informacji,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (min. B1).
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7-9),
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach,
  • pakiet benefitów.