Specjalista ds. marketingu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Szukamy osoby, której będziemy mogli powierzyć nadzór nad procesami marketingowymi w naszych Centrach Rozrywki Bajkowy Labirynt. Praca w centrali w Trójmieście.
Dlaczego warto u nas pracować?
  • Tworzymy przyjazną i miłą atmosferę w pracy, w bardzo ciekawej branży rozrywkowej dla dzieci.
  • Możesz dołączyć do firmy, która istnieje już ponad 25 lat na rynku, czerpiąc z jej doświadczeń oraz dodając swoje.
  • Masz okazję stworzyć samodzielnie coś, co sprawi że będzie mógł być z tego dumny na długie lata.
Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w jednej z najlepszych firm z branży rozrywkowej dla dzieci w Polsce.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i budowania ścieżki kariery na wiele lat
  • Jasno sprecyzowane zadania i zasady współpracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników
  •  Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop.
Twój zakres obowiązków:
  • Planowanie i realizacja komunikacji marketingowej poprzez stronę internetową, reklamy gogle oraz media społecznościowe
  • Analiza prowadzonych działań marketingowych oraz planowanie usprawnień.
  • Projektowanie materiałów graficznych ( infografiki, plakaty, grafiki na social media)
  • Dbanie o spójność wizerunkową oraz o jakość tworzonych materiałów
Czego wymagamy?
  • Minimum rocznego doświadczenia w tworzeniu treści marketingowych pod różne kanały (social media)
  • Minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu kampanii marketingowych ( Google, Meta)
  • Znajomość Canvy
    Zarządzanie organizacją targów, festiwali branżowych oraz eventów,
  • Przygotowanie narzędzi komunikacji z rynkiem – prezentacje, materiały reklamowe, itp.,
  • Efektywna komunikacja i współpraca z partnerami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi,
  • Współudział w przygotowywaniu raportów marketingowych,
  • Poczucie estetyki, kreatywność i umiejętność nieszablonowego myślenia
  • Monitorowanie rynku i działań marek konkurencyjnych oraz analiza i identyfikacja trendów wraz z proponowaniem nowych rozwiązań
Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami - CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać w odpowiedzi na to ogłoszenie przez potral trójmiasto.pl lub na maila [ukryte]

Aktualizacja: 02.04.2024