Specjalista ds. Marketingu - Usługi R&D

Ogłoszenie mini
Gdansk Piecki-Migowo
3 Lipy 3B
Specjalista ds. Marketingu - Usługi R&D Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma NSG 4L Sp. z o.o. www.idoelectronics.eu zlokalizowana w Gdańskim Panku Naukowo Technologicznym (GPNT) poszukuje osób na stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży Usługi R&D

Jeśli szukasz pracy w dynamicznym zespole nastawionym na ciekawe i nowoczesne rozwiązania oraz  chcesz zdobyć doświadczenie w projektach o globalnym zasięgu to ta oferta jest dla Ciebie!

Nad czym pracujemy:
Projektujemy i rozwijamy inteligentne oprogramowanie oraz urządzenia elektroniczne poprawiające  funkcjonalność, niezawodność i wydajność systemów Inteligentnego Przemysłu, Medycyny,  Internetu Rzeczy (IoT), Cloud oraz Big Data.

Zakres obowiązków:
  • Współtworzenie i prowadzenie działań w zakresie strategii marketingu.
  • Przygotowywanie treści na strony internetowe i profile społecznościowe Pracodawcy, prowadzenie profili Pracodawcy na portalach społecznościowych.
  • Realizacja kampanii e-Mailmarketingu, e-Marketingu.
  • Projektowanie narzędzi marketingowych.
  • Praca nad materiałami marketingowymi produktów.
  • Dbanie o wizerunek Pracodawcy.
  • Analiza rynku, konkurencji oraz trendów.
  • Planowanie, organizowanie i uczestniczenie w targach i konferencjach branżowych w imieniu Pracodawcy.
  • Kontakt z kontrahentami Pracodawcy w języku polskim i angielskim.
  • Wykonywanie prac w ramach zleconych projektów.
  • Terminowa realizacja poszczególnych etapów pracy.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do ludzi.
  • Radzenie sobie w sytuacjach stresowych.
  • Znajomość pakietu GSuite oraz obsługi urządzeń biurowych.
  • Umiejętność pisania tekstów reklamowych, podstawy SEO.
  • Znajomość oprogramowania umożliwiającego tworzenie i edycję materiałów reklamowych.
  • Dbałość o dokładność, jakość i terminowość realizowanych działań.
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w grupie.
  • Swobodne poruszanie się w Internecie i umiejętność korzystania z narzędzi i systemów  online.
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie, tworzenie oraz prowadzenie bieżącej komunikacji (mailowej, telefonicznej, bezpośredniej).
  • Gotowość do (sporadycznych) wyjazdów służbowych.
Mile widziane:
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny elektroniki lub programowania.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o wybrany rodzaj umowy.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Udział w innowacyjnych projektach.
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Nowoczesne i ergonomiczne narzędzia do pracy.
  • Wspólne piątkowe obiady.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Miejsce pracy: Gdańsk
Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje dokumenty aplikacyjne.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: r...@idoel... Wyświetl e-mail . Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.
Informacje o firmie
IDO Electronics to ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu inteligentnych, kompleksowych rozwiązań na styku technologii informatycznej i automatyki. Naszym celem jest szybkie wytwarzanie i wdrażanie innowacyjnych technologii. Pomagamy łączyć istniejące i tworzyć nowe elementy infrastruktury dla Przemysłu 4.0. Korzystamy z zaawansowanych narzędzi, aby budować platformy komunikujące sieci informatyczne i technologii operacyjnej. Oferujemy usługi projektowania, tworzenia prototypów, testowania, rozwoju i utrzymania dla innowacyjnych firm.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.