Technik Elektronik (Praktyki/Staż)

Ogłoszenie podstawowe
Gdansk Piecki-Migowo / Suchanino
Trzy Lipy 3B
Technik Elektronik (Praktyki/Staż) Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Praktyka / Staż
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Automatyka,
Elektronika / Elektryka,
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma NSG 4L Sp. z o.o. www.idoelectronics.eu zlokalizowana w Gdańskim Panku Naukowo Technologicznym (GPNT) poszukuje osób na stanowisko:

Technik Elektronik

Jeśli szukasz pracy w dynamicznym zespole nastawionym na ciekawe i nowoczesne rozwiązania oraz  chcesz zdobyć doświadczenie w projektach o globalnym zasięgu to ta oferta jest dla Ciebie!

Nad czym pracujemy:
Projektujemy i rozwijamy inteligentne oprogramowanie oraz urządzenia elektroniczne poprawiające  funkcjonalność, niezawodność i wydajność systemów Inteligentnego Przemysłu, Medycyny,  Internetu Rzeczy (IoT), Cloud oraz Big Data.

Zakres obowiązków:
  • Testowanie oraz konfigurowanie urządzeń elektronicznych
  • Proponowanie koncepcji testerów produkcyjnych
  • Obsługa urządzeń automatycznego prototypowania urządzeń elektronicznych
  • Uruchamianie i naprawianie urządzeń elektronicznych
  • Montowanie urządzeń elektronicznych oraz testerów na potrzeby produkcji i RnD
  • Wsparcie techniczne

Oczekiwania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej jak schematy, instrukcje, itp.
  • Zdolności manualne i umiejętność lutowania elementów elektronicznych
  • Umiejętność wykrywania usterek
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Znajomość obsługi komputera

Mile widziane:
  • Zamiłowanie do elektroniki (np. własne projekty hobbystyczne)

Oferujemy:
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Awans zawodowy wraz ze wzrostem umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Miejsce pracy: Gdańsk

Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje dokumenty aplikacyjne.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: r...@idoel... Wyświetl e-mail . Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

Informacje o firmie

IDO Electronics to ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu inteligentnych, kompleksowych rozwiązań na styku technologii informatycznej i automatyki. Naszym celem jest szybkie wytwarzanie i wdrażanie innowacyjnych technologii. Pomagamy łączyć istniejące i tworzyć nowe elementy infrastruktury dla Przemysłu 4.0. Korzystamy z zaawansowanych narzędzi, aby budować platformy komunikujące sieci informatyczne i technologii operacyjnej. Oferujemy usługi projektowania, tworzenia prototypów, testowania, rozwoju i utrzymania dla innowacyjnych firm.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.