Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem francuskim

Aktualizacja: 10 dni temu

Szukasz nowych wyzwań? Chcesz pracować z ciekawymi ludźmi i mieć możliwość wykorzystania języka francuskiego? Jeśli tak, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!

Zostaw nam swoje CV, a być może już za chwilę zostaniesz specjalistą ds. obsługi klienta francuskojęzycznego . Naszą współpracę zaczniemy od szkolenia wstępnego, w trakcie którego zdobędziesz niezbędną wiedzę. Pracujemy dla jednej z największych światowych firm z branży AGD.

Twoje przyszłe zadania:
  • profesjonalna obsługa klienta, wedle ściśle określonych standardów,
  • odpowiadanie na zapytania klientów poprzez e-mail i telefon,
  • udzielanie porad technicznych,
  • zamawianie wizyty serwisanta AGD.
Oczekujemy:
  • płynna znajomości języka francuskiego w mowie i piśmie (min. poziom to C1),
  • chęć rozwoju w profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem.
W zamian oferujemy:
  • umowę o pracę, z atrakcyjnym wynagrodzeniem (stała podstawa plus atrakcyjne premie),
  • pracę w przedziale godzinowym 8-20 (pon-pt)
  • przyjazną atmosferę,
  • awans w oparciu o jasną i przejrzystą ścieżkę,
  • szkolenia kompetencyjne z zakresu obsługi klienta,
  • benefity pozapłacowe (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy kafeteryjnej),
  • biuro umiejscowione w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych,
  • upominki, poczęstunki od firmy oraz spotkania integracyjne.

WIERZYMY, ŻE WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD CIEBIE I ŻE MOŻEMY DAĆ CI COŚ WIĘCEJ NIŻ PRACĘ, DLATEGO... Aplikuj!

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 4 dni temu
Aktualizacja: 6 dni temu
Aktualizacja: 3 dni temu
Adres
Gdańsk Przymorze
Kołobrzeska 32C
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 3 dni (do 30.05.2019)
Wynagrodzenie brutto (od)
5 000
Wynagrodzenie brutto (do)
6 000
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Call center,
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
NIP
739-33-56-073
www
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.,należy do firmy Transcom Worldwide — globalnego lidera najbardziej dynamicznie rozwijającego się sektora gospodarki - BPO (Business Proces Outsourcing) oraz dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu,...

Zobacz profil employer_photo
  • Numer ogłoszenia: 62152551
  • Data wyróżnienia: 16 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 28 grudnia 2018
  • Aktualizacja: 18 kwietnia 2019
  • Wyświetleń: 1 627
  • Wyświetleń na liście: 264 700
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku