Specjalista ds. obsługi klientów i apartamentów

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

MIEJSCE PRACY: Sopot

WYMIAR CZASU PRACY: praca w pełnym wymiarze godzin w okresie od zaraz do końca września z możliwością przedłużenia współpracy po uzgodnieniu warunków.

TWOJE PODSTAWOWE ZADANIA, TO:
- obsługa systemów rezerwacyjnych i rozliczeniowych,
- kompleksowa obsługa klientów,
- kontrola stanu technicznego apartamentów,
- kontrola jakości wykonywanych usług przez podmioty zewnętrzne,
- organizacja pracy niezbędnej do codziennego funkcjonowania biura oraz kontrola i dbanie o jego prawidłowe funkcjonowanie.

WYSTARCZY, ŻE:
- znasz środowisko Microsoft, w tym MS Office,
- potrafisz poruszać się po extranecie booking.com i Airbnb
- posiadasz prawo jazdy kategorii B,
- płynnie komunikujesz się co najmniej w języku angielskim i polskim
- jesteś dyspozycyjna/y,
- jesteś osobą komunikatywną i kreatywną w działaniu,
- posiadasz ciekawą osobowość, pogodne usposobienie oraz wysoką kulturę osobistą,
- posiadasz umiejętność organizacji pracy i czasu pracy oraz efektywnej pracy zespołowej,
- potrafisz się zaangażować i myśleć analitycznie,
- radzisz sobie w trudnych i stresowych  sytuacjach oraz posiadasz zdolności mediacyjne

W ZAMIAN OFERUJEMY:
- ciekawą, pełną wyzwań (a czasem i pełną wrażeń) pracę w przyjaznej atmosferze w gronie młodych i nieprzeciętnych osób,
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
- samochód służbowy,
- elastyczne godziny pracy,
- niezbędne wsparcie (szkoleniowe i mentalne).
- kawę i herbatę za free
- spotkania integracyjne poza godzinami pracy

Informacje o firmie
Jesteśmy lokalną firmą zajmującą się obsługą krótko-, średnio- i długoterminowego (wakacyjnego i biznesowego) wynajmu apartamentów z sektora premium, położonych w najatrakcyjniejszych lokalizacjach Trójmiasta.

Pracujemy zespołowo, ponieważ uważamy, że tylko w taki sposób można osiągać lepsze rezultaty. Nasz zespół, to miks dynamicznych osobowości tworzących dobrą energię, posiadamy szeroką wiedzę i działamy z pełnym zaangażowaniem.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem drogą mailową pod adres: [ukryte]

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aktualizacja: 09.05.2023