Specjalista ds. Pracy Tymczasowej

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kadry,
Hr
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: 53/2020

Podstawowe informacje

  • Miejsce pracy: Gdynia
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Godziny pracy: elastyczny start między 7 a 9

Jakie będą Twoje zadania?

  • koordynowanie zagadnień dotyczących pracy tymczasowej
  • opieka nad pracownikami tymczasowymi świadczącymi pracę na terenie fabryki oraz stała komunikacja z nimi
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i poprawność ich wypełnienia (oświadczenia, szkolenia BHP, karty pracy)
  • nadzorowanie procesu składania zamówień przez obszar operacyjny (produkcja, logistyka, wtryskarki) oraz rozliczanie pracy pracowników tymczasowych
  • realizacja obowiązków wynikających z ustawy o zatrudnieniu tymczasowym, przepisów prawa pracy oraz postanowień umów między stronami
  • bieżący kontakt i współpraca z agencjami pracy tymczasowej
  • prowadzenie rekrutacji wewnętrznych dedykowanych pracownikom tymczasowym

Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy w agencji pracy tymczasowej lub we współpracy z agencją pracy tymczasowej
  • znasz ustawę o pracy tymczasowej oraz podstawy prawa pracy
  • masz naturę organizatora, który inicjuje działania i jest wytrwały w poszukiwaniu rozwiązań
  • dobrze czujesz się w relacjach z ludźmi i wyróżnia Cię wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • jesteś dokładny/a, zwracasz uwagę na szczegóły i przestrzegasz zasad
  • znasz arkusz Excel w zakresie tworzenia tabel i formuł obliczeniowych

Dodatkowymi atutami będą:
  • znajomość języka ukraińskiego
  • znajomość procedur zatrudniania cudzoziemców
  • prawo jazdy kat. B

Kim jesteśmy?

Trefl SA to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku. Tworzymy z myślą o Dzieciach i Ich Rodzicach. Chcemy, by nasze ciekawe i bezpieczne zabawki dostarczały pomysłów na poznawanie świata, kształtowanie pozytywnych postaw oraz wspólne spędzanie czasu. Każdego dnia ponad 550 pracowników przyczynia się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Za sukcesem firmy Trefl stoją ludzie. Pracownicy pełni pasji, zaangażowania, nastawieni na realizację celów, wychodzący z inicjatywą. Właśnie tych cech poszukujemy również u Kandydatów naszych przyszłych pracowników.
  • Numer ogłoszenia: 63810204
  • Data wyróżnienia: 29 października 2020
  • Data wprowadzenia: 9 października 2020
  • Aktualizacja: 29 października 2020
  • Wyświetleń: 2 821
  • Wyświetleń na liście: 62 988