Specjalista ds. promocji - tworzenie treści foto/video

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Fotografia,
Reklama i kreacja,
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

CoZaHerbata.pl to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy o ugruntowanej pozycji na rynku, do swojego zespołu aktualnie poszukuje:

Specjalisty ds. promocji - tworzenie treści foto/video

Wymagane
  • umiejętność tworzenia angażujących treści foto i video,
  • umiejętność obsługi aplikacji i programów do obróbki zdjęć,
  • znajomość aplikacji do montażu i obróbki filmów,
  • znajomość Business Managera, Content Creatora będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media (tworzenie, planowanie, publikacja treści, moderacja) będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość i śledzenie aktualnych trendów w social media,
  • samodzielność i odwaga w prezentowaniu własnych pomysłów,
  • wychodzenie z inicjatywą, poszukiwanie nowych rozwiązań oraz samodzielność.

Oferujemy
  • udział w ciekawych projektach marketingowych
  • pracę na doskonałym sprzęcie
  • długofalową współpracę,
  • różnorodność prac,
  • realny wpływ na funkcjonowanie firmy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy
  • możliwość rozwoju osobistego.

Twój zakres obowiązków
  • nagrywanie video, tworzenie i montowanie tik toków/reelsów
  • realizacja sesji zdjęciowych
  • przygotowywanie materiałów na social media
  • pomoc w obsłudze profili i social media (Instagram, Facebook, Tik Tok, Pinterest)
  • research, śledzenie trendów (lubimy być na bieżąco)
  • realizacja innych projektów i aktywności marketingowych we współpracy z zespołem
  • współpraca z influencerami
  • tworzenie spójnego contentu na naszej stronie internetowej i platformach sprzedażowych,
  • współpraca kreatywna przy tworzeniu sklepu internetowego.

Aktualizacja: 05.04.2024