Specjalista ds. rekrutacji i HR

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kadry / HR
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Balticon S.A. poszukuje Specjalisty ds. rekrutacji i HR
Miejsce pracy: Gdynia, Wendy 15

Firma
Jesteśmy dojrzałą firmą z siedzibą w Trójmieście oraz biurami regionalnymi w Polsce, Niemczech i Hiszpanii. Istniejemy na rynku od 1991 roku.
Kontenery są naszą pasją. Projektujemy, produkujemy i popularyzujemy budynki z używanych kontenerów morskich. Kontenery morskie zmieniamy w mobilne budynki – domki wypoczynkowe, magazyny, chłodnie czy punkty handlowe.
Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych świadczymy również usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.
Jesteśmy liderem na Polskim rynku.  Naszym celem jest rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej.
Zakres obowiązków:
  • Realizowanie procesów rekrutacyjnych we współpracy z działami firmy (stanowiska specjalistyczne, kierownicze, techniczne oraz robotnicze)
  • Tworzenie profilu kandydata.
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych wspólnie z pracownikiem zamawiającym rekrutację.
  • Raportowanie statusu rekrutacji.
  • Ciągła analiza sytuacji na rynku pracy i płac.
  • Utrzymywanie kontaktów z uczelniami, ośrodkami szkolenia zawodowego, uczestnictwo w targach pracy.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy – prowadzenie kilku projektów rekrutacyjnych równolegle.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Znajomość pakietu MS Office w tym Excel.
Oferujemy:
  • Partnerską współpracę nastawioną na wspólny rozwój.
  • Stałe wynagrodzenie + system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).
  • Szkolenie wewnętrzne oraz zewnętrzne.
  • System benefitów pracowniczych (m. in. Ubezpieczenie grupowe, karta Multisport).
  • Dogodną lokalizację biura w centrum Gdyni (w pobliżu Dworzec Główny).
Praca w naszej firmie jest świetną okazją do bycia częścią zespołu dynamicznych ludzi w celu rozwoju firmy na ciągle powiększającym się rynku. Firma ma płaską strukturę zarządzania. Aby dobrze odnaleźć się w naszym środowisku konieczna jest elastyczność i inicjatywa.
Jeżeli wahasz się nad zmianą pracy ze względu na zbliżający się okres urlopowy, aplikuj do nas. Urlopy są dla nas ważnym uzupełnieniem pracy, więc znajdziemy w kalendarzu czas na Twój odpoczynek.

Aplikacje prosimy kierować na adres: praca@balticon z podaniem w tytule nazwy stanowiska.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Obowiązek informacyjny dla kandydatów do pracy:
Głównym Administratorem Danych Osobowych jest:
BALTICON S.A. ul. Prof. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk,
Dane zamieszczone w życiorysie będą przetwarzane w celu rekrutacji na powyższe stanowisko i będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji.
Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą powinna zostać umieszczona w życiorysie lub zgłoszeniu rekrutacyjnym i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści, ich poprawiania, usunięcia, zaprzestania przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy znajduję się na naszej stronie

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62672416
  • Data wyróżnienia: 3 lipca 2019
  • Data wprowadzenia: 3 lipca 2019
  • Aktualizacja: 3 lipca 2019
  • Wyświetleń: 895
  • Wyświetleń na liście: 18 720