Specjalista ds. rekrutacji

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3800 - 5800
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Agencje pracy,
HR
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

WYMAGANIA:
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego/ukraińskiego w stopniu komunikatywnym;
  • komunikatywność, otwartość;
  • mile widziana znajomość technik rekrutacyjnych;
  • mile widziana znajomość ustawy o APT;
  • prawo jazdy kat. B
OBOWIĄZKI:
  • kompleksowa obsługa projektów: opieka nad klientem i pracownikami, rekrutacja pracowników tymczasowych (rekrutacja, koordynowanie projektów);
  • obsługa projektów z zakresu doradztwa personalnego (rekrutacje na stanowiska średniego/wyższego szczebla, stanowiska specjalistyczne).
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy i pracownikami;
  • współpraca z działem rekrutacji/administracji/legalizacji;
  • udział w targach pracy i innych wydarzeniach branżowych.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w trybie stacjonarnym w naszym biurze;
  • możliwość rozwoju;
  • kartę lunchową;
  • prywatną opiekę medyczną.

Informacje o firmie
Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego. Wchodzimy w skład holdingu During SpA Italia, w Polsce rozpoczęliśmy działalność od 2016 roku i skutecznie dostarczamy usługi pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego na terenie całego kraju. W związku z nieustannym rozwojem firmy szukamy osób, które  dołączą do naszego zespołu.

Dlaczego warto do nas dołączyć? Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną, która nieustannie się rozwija! Obecnie mamy biura w Katowicach, Częstochowie, Łodzi, Wrocławiu i Gdyni, ale na tym nie koniec :). During Polska to przede wszystkim zespół wspaniałych ludzi, specjalistów HR, którzy z pasją wykonują swoją pracę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."