Specjalista ds. rezerwacji rejsów

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5100 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Turystyka,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Biuro Podróży Adventure & Cruises - wydawca największego w Polsce portalu rezerwacji rejsów wycieczkowych TanieRejsowanie.pl - poszukuje kandydata do pracy w biurze w Gdańsku na stanowisku Specjalista ds. rezerwacji rejsów.

W naszym komfortowym biurze we Wrzeszczu panuje miła atmosfera pełna pozytywnej energii. Po wdrożeniu się i zdobyciu doświadczenia istnieje możliwość pracy w modelu hybrydowym (praca w biurze + praca zdalna).

Obowiązki:
- kompleksowa obsługa klienta - telefonicznie i on-line
- przygotowywanie ofert
- ciągłe doskonalenie i zdobywanie wiedzy o rejsach

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat lub B2B (według wyboru)
- wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia (5100 - 6000 PLN brutto przy umowie o pracę)
- dodatkowo atrakcyjny system premiowy
- kompleksowe szkolenie wdrażające oraz udział w Akademii Rejsowania
- wyjazdy na rejsy, inauguracje statków i inne wydarzenia branżowe
- zniżki na prywatne rejsy i podróże

Od kandydatów oczekujemy:
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności zrozumienia potrzeb klienta
- dobrego planowania i organizacji własnej pracy
- sprawnej obsługi komputera
- znajomości kierunków turystycznych
- znajomości języka angielskiego
- doświadczenie w branży rejsów wycieczkowych lub w biurze podróży będzie dodatkowym atutem

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres e-mail: [ukryte] w temacie wpisując "Rekrutacja - Specjalista ds. rezerwacji rejsów".

Przeczytamy wszystkie zgłoszenia, ale odpowiemy tylko na wybrane.

Aktualizacja: 16.04.2024