Specjalista ds. sprzedaży

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 21 listopada 2017

Wymagania:
  • Znajomość rynku wydawniczego
  • Doświadczenie w sprzedaży książek lub mediów pokrewnych
  • Biegła obsługa komputera m.in. pakiet Microsoft Office i programy do obsługi magazynu
  • Znajomość zasad działania stron internetowych, systemów CMS i ERP
  • Znajomość trendów oraz nowości w sprzedaży i e-marketingu
  • Doświadczenia przy organizacji eventów
  • Kreatywność i poczucie estetyki
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, samodzielności i dobrej organizacji pracy.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole.
Wiedza i doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych w social media i nie tylko oraz znajomość j. angielskiego będą dodatkowym atutem
Obowiązki:
  • Opracowanie i wdrożenie strategii wzrostu sprzedaży
  • Realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji związanych ze sprzedażą
  • Budowanie bazy danych klientów, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami oraz zdobywanie nowych klientów
  • Informowanie kontrahentów (księgarnie, hurtownie) o najbliższych nowościach wydawniczych, aktualizowanie strony www wydawnictwa i profili social media.
  • Przekazywanie mediom egzemplarzy recenzyjnych nowości
  • Okazywanie egzemplarzy sygnalnych odbiorcom i zbieranie zamówień
  • Wystawianie faktur za zamówione tytuły i wysyłka książek
  • Prowadzenie rejestru zamówień i egzekwowanie terminów płatności
  • Uczestnictwo w kreowaniu wizerunku firmy i w kampaniach marketingowych m.in. na Facebooku, Instagramie, wśród blogerów, branżowych portali, prasy i in.
  • Organizacja i reprezentacja wydawnictwa podczas promocji książek, targów, konferencji, wystaw i podobnych imprez na terenie Trójmiasta, w kraju i za granicą
  • Wdrożenie oprogramowania do zarządzania magazynami wydawnictwa
  • Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą, w tym analityka internetowa
  • Analiza i monitorowanie rynku wydawniczego i działań konkurencji
Oferujemy:
  • Pracę od zaraz
  • Pracę w wydawnictwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobrą atmosferę pracy w ambitnym i nastawionym na sukces zespole
  • Aktywne uczestnictwo w zmianie i w rozwoju firmy i jej ekspansji na rynku wydawniczym
  • Wynagrodzenie w części powiązane z prowizją
Informacje o firmie
Jesteśmy wydawnictwem istniejącym od 27 lat. Nasz dorobek wydawniczy to ponad 450 książek popularnonaukowych, głównie z zakresu historii Gdańska i Pomorza, literatury pięknej, marynistycznej i tematyki wspomnieniowej z Kresów Wschodnich.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Wydawnictwo "Marpress" Sp. z o.o.

Gdańsk Śródmieście
Gdańsk, Targ Rybny 9
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Media / Wydawnictwa / Tłumaczenia,
Sprzedaż - przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
  • Numer ogłoszenia: 60973928
  • Data wyróżnienia: 21 listopada 2017
  • Data wprowadzenia: 21 listopada 2017
  • Aktualizacja: 21 listopada 2017
  • Wyświetleń: 591
  • Wyświetleń na liście: 27 351