Specjalista ds. sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Nr ref: 2023/05/SS

Twój zakres obowiązków:
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • negocjowanie warunków umowy i zamykanie transakcji biznesowych
  • rozwój potencjału sprzedażowego u obecnych Klientów
  • raportowanie postępów pracy z wykorzystaniem CRM

Nasze wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane B2B)
  • wykształcenie min. średnie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność za powierzone zadania i umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii miesięcznej uzależnionej od osiąganych wyników
  • stabilne zatrudnienie
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia (telefon, komputer, samochód służbowy - delegacje)
  • dodatkowe benefity, m.in. karta Multisport
  • profesjonalne szkolenia produktowe
  • pełne wdrożenie i wsparcie merytoryczne

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny?
  1. Po wysłaniu aplikacji, otrzymasz link do krótkiej ankiety.
  2. Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi Kandydatami.
  3. Pierwsze spotkanie będzie miało formę rozmowy on-line (GoogleMeet). Już na tym etapie poznasz wszystkie szczegóły zatrudnienia.
  4. Drugim etapem będzie spotkanie w siedzibie Spółki.
  5. Zatrudnienie możliwe jest już od 01.06.2023.r. (natomiast jeśli masz dłuższy okres wypowiedzenia, będziemy mogli na Ciebie poczekać).
Prosimy o przesłanie aplikacji (zawirającą klauzulę dotyczącą możliwości przetwarzania danych osobowych) na adres: [ukryte]

Informacje o firmie
OMNIOXY S.A. to producent łagodnych komór hiperbarycznych, lider rynku w Polsce, który w ciągu ostatnich lat odnotowuje kolejne sukcesy, a przede wszystkim propaguje zalety łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej w Polsce i Europie.

Sprawdź nas na:

Aktualizacja: 22.05.2023