Specjalista ds. sprzedaży

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Doradztwo i consulting,
Marketing,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Akademia Gastronomii poszukuje:

                                        Specjalisty ds. sprzedaży i marketingu

Poszukujemy osoby, która uwielbia wyzwania, specjalizuje się w działaniach sprzedażowych i marketingowych w gastronomii!

Poszukujemy osoby, która ma głowę pełną pomysłów, lubi gastronomię, cateringu i hotelarstwo, jest energiczna i otwarta na nowe wyzwania. Specjalista ds. marketingu zajmuje się planowaniem, koordynacją i realizacją działań marketingowych i sprzedażowych w zakresie realizacji i koordynacji szkoleń.

Nasze oczekiwania:
  • znajomość najnowocześniejszych narzędzi, rozwiązań marketingowych i sprzedażowych
  • umiejętność planowania, organizacji, koordynacji działań marketingowych i sprzedażowych
  • znajomość FB, IG, TIK TOK
  • znajomość Canva
  • doświadczenie w kontakcie z klientami
  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Twoje obowiązki:
  • obsługa sklepu online Akademii Gastronomii
  • budowanie relacji z kursantami i koordynacji szkoleń
  • tworzenie ofert sprzedażowych indywidualnych
  • prowadzenie aktywnej sprzedaży usług mailowych i telefonicznych
  • przygotowywanie prezentacji multimedialnych w programie Canva, grafik i wydruków
  • wykorzystywanie narzędzi i wiedzy marketingowej do promowania Akademii Gastronomii
  • tworzenie materiałów reklamowych
  • e-mail marketing
  • tworzenie grafik, materiałów do codziennej komunikacji
  • współpraca z każdym działem AG
  • realizacja ustalonych celów sprzedażowych
  • aktywny udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez AG
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki
Oferujemy:
  • Stacjonarną pracę na pełen etat
  • Możliwość 1 dnia w tygodniu pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • Możliwość udziału w szkoleniach w Akademii Gastronomii, tak abyś poczuł/a flow i wiedziała co sobą reprezentujemy, a chcesz czy nie - musisz to wiedzieć
  • Premie uznaniowe  - uczciwie doceniamy zaangażowanie
  • Elastyczne formy współpracy Umowa zlecenie/kontrakt B2B
  • Rzetelny on-boarding przygotowujący do codziennej pracy
  • Wsparcie lidera i współpracowników z zespołu
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym, doświadczonym, kompetentnym i zgranym zespole z sukcesami w branży - poczytaj o nas, a sam/a się przekonasz!
  • Współpraca w trybie stacjonarnym w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji
  • Współudział w budowaniu ciekawych projektów
  • Elastyczne godziny pracy (startujemy między 8.00 a 10.00)
  • Obiektywnie patrząc praca w naszym zespole jest inspirująca i ciekawa. Dajemy dużo swobody choć każdy wie, co do niego należy i robimy co w naszej mocy, aby atmosfera w zespole była dobra. Z sukcesami!

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str.1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Akademia Gastronomii( 81-841; Sopot, ul. Broniewskiego 10) w celach związanych z organizacją aktualnej rekrutacji dla pracowników i współpracowników (tj. zatrudnienie w innej formie prawnej niż umowa o pracę) .

Aktualizacja: 04.03.2024