Specjalista ds. Sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Firma Stalrem Sp. z o.o. poszukuje Specjalisty ds. Sprzedaży Detalicznej, który dołączy do naszego zespołu w branży zajmującej się stolarką budowlaną. Jeżeli jesteś osobą, która lubi wyzwania, pełną energii i pasji, jeżeli chcesz współuczestniczyć w dalszym rozwoju naszego oddziału w Gdańsku, to zapraszamy Cię do złożenia aplikacji, a my z przyjemnością zaprosimy Cię na spotkanie.

Obowiązki
  • obsługa klientów indywidualnych;
  • bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych;
  • przestrzeganie obowiązujących w firmie zasad polityki cenowej i rabatowej;
  • realizacja celów handlowych;
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie;
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i ofertowania produktu;
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności;
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • mile widziana znajomość branży stolarki budowlanej;
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • umowę o pracę;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • dużą samodzielność;
  • pakiet multisport;
  • pakiet potrzebnych szkoleń produktowych;

Klauzula RODO: Administratorem Państwa danych osobowych jest Stalrem Sp. z o.o., Al. Bohaterów Warszawy 29 B, 70-340 Szczecin, NIP: 852-23-64-745, REGON: 812503... wyświetl numer , Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Państwa zgoda udzielona poprzez przesłanie dokumentów rekrutacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji oraz przez okres 6 miesięcy po jej zakończeniu w celu ewentualnej obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacyjnym. Mamy nadzieję, że dołączysz do nas, jeśli chcesz być częścią ekscytującej branży budowlanej i przyczynić się do rozwoju naszej firmy! Z poważaniem, Zespół Rekrutacyjny