Specjalista ds telemarktingu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma Sunsol działa w branży energetycznej od 10 lat i zajmuje się profesjonalnym projektowaniem, montażem i obsługą nowoczesnych systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła i magazynów energii spełniających najwyższe standardy. Szczycimy się opinią jednej z najlepszych firm w naszej branży – 4,9 w Google, tytuł Instalatora Roku 2019. W naszej pracy kładziemy największy nacisk na jakość, zarówno wykonanych instalacji jak i obsługi klienta. Zrealizowaliśmy projekty na terenie wielu krajów europejskich oraz takich egzotycznych lokalizacjach jak Malediwy czy Antarktyka.

Cały czas intensywnie rozwijamy firmę SunSol. Dlatego poszukujemy nowych osób do naszego zespołu!

  • potrafisz rozpoznawać potrzeby klientów i poszukiwać sposobności zwiększenia ich satysfakcji
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i doradcze,
  • masz energiczny głos i pozytywne nastawienie do świata
  • jesteś komunikatywny i gotowy do prowadzenia rozmów sprzedażowych z klientami
  • biegle posługujesz się komputerem oraz znasz pakiet Office,
  • masz życzliwe usposobienie i wysoką kulturę osobistą.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa połączeń wychodzących i prowadzenie rozmów zgodnie z obowiązującymi procedurami i najwyższymi standardami
  • Wsparcie działu handlowego
  • Analiza potrzeb i oczekiwań klientów oraz proponowanie rozwiązań dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb,
  • zarządzanie kalendarzem i umawianie spotkań
  • Dbałość o pozytywny wizerunek marki SunSol
  • udział w spotkaniach roboczych wewnątrz zespołu i współtworzenie sukcesu.
Co oferujemy:
  • pracę stacjonarną z naszego biura w Gdańsku
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • sprzęt niezbędny do pracy
  • przeszkolenie w obsłudze klienta
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna (LuxMed);
  • możliwość wzięcia dodatkowych dni wolnych;
  • spotkania integracyjne;
Informacje o firmie
Firma Sunsol działa w branży energetycznej od 10 lat i zajmuje się profesjonalnym projektowaniem, montażem i obsługą nowoczesnych systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła spełniających najwyższe standardy. Szczycimy się opinią jednej z najlepszych firm w naszej branży – 4,9 w Google, tytuł Instalatora Roku 2019. W naszej pracy kładziemy największy nacisk na jakość, zarówno wykonanych instalacji jak i obsługi klienta. Zrealizowaliśmy projekty na terenie wielu krajów europejskich oraz takich egzotycznych lokalizacjach jak Malediwy czy Antarktyka.

Informujemy, że administratorem danych jest SunSol Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Załogowa 2/6 dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis Trojmiasto oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.

Aktualizacja: 29.02.2024