Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista ds. turystyki

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
3000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków
  • kompleksowa obsługa klientów
  • aktywna sprzedaż produktu
  • udzielanie informacji o produktach i promocjach
  • doradztwo, przygotowywanie oferty turystycznej
  • obsługa posprzedażowa
  • budowanie i dbanie o pozytywne relacje z nowymi i obecnymi klientami
  • kompleksowe zarządzanie biurem.
Nasze wymagania
  • doświadczenie w branży i praca na podobnym stonowisku
  • dobra znajomość popularnych destynacji turystycznych
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celu
  • entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
  • wysoka kultura osobista

oferujemy:
  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • pracę w renomowanej firmie o zasięgu ogólnopolskim
  • wewnętrzne treningi oraz zagraniczne wyjazdy szkoleniowe.
Informacje o firmie
PRACA OD ZARAZ!
Specjalista ds. turystyki !

Wakacje.pl to flagowa marka należąca do spółki Wakacje.pl S.A. Naszą misją jest zaspokajanie wszystkich potrzeb turystycznych Polaków, dlatego stale rozwijamy nasze produkty. W portfolio grupy są marki Wakacje.pl, My Travel, Wakacyjny Świat, EasyGo i Parklot.pl. Od 2015 roku jesteśmy częścią Wirtualna Polska Holding.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)