Specjalista ds. utrzymania ruchu analityk

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Mechanika
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 23 dni temu

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub po wydziale matematyka/fizyka
  • Dobra znajomość języka angielskiego – przynajmniej w stopniu komunikatywnym (praca na całym świecie)
  • Umiejętność szybkiej nauki i przyswajania nowej wiedzy
  • Aktualne prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność – możliwe wyjazdy poza granice kraju w celu praktycznych szkoleń
 Obowiązki:
  • Analiza/przygotowywanie raportów z: wibracji urządzeń rotujących na statkach, pomiarów termograficznych, pomiarów natężenia hałasu, itd.
  • Korespondencja z klientem
  • Aktualizacja danych technicznych w bazach pomiarowych
  • Dbanie o wizerunek firmy
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój w kierunku analityka ds. utrzymania ruchu -zdobycie wiedzy z diagnostyki wibracyjnej, termograficznej oraz systemów nadzoru przemysłowych urządzeń rotujących.
  • Szkolenia wdrażające do pracy oraz z obsługi specjalistycznego oprogramowania
  • Możliwość odbycia międzynarodowych certyfikujących kursów
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość poznania rynku międzynarodowego
  • Dodatkowy wsparcie medyczne - Luxmed
  • Możliwość pracy z domu (Home office - częściowe lub całkowite), po całkowitym wdrożeniu

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63453224
  • Data wyróżnienia: 15 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 2 czerwca 2020
  • Aktualizacja: 25 czerwca 2020
  • Wyświetleń: 700
  • Wyświetleń na liście: 9 782