Specjalista ds. wsparcia IT

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik biurowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia

Główne zadania na tym stanowisku:
  • udzielanie specjalistycznego wsparcia dla pracowników Vectry za pośrednictwem systemu zgłoszeniowego, telefonu oraz osobiście
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych urządzeń IT oraz sieciowych (komputery PC, laptopy, drukarki, sieć LAN, VPN)
  • współpraca z zespołem administratorów infrastruktury IT
  • wykonywanie bieżących czynności obsługowych związanych z poprawnym funkcjonowaniem urządzeń IT w Organizacji
  • współpraca z dostawcami sprzętu komputerowego oraz materiałów eksploatacyjnych
Od kandydatów oczekujemy:
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (system Windows)
  • znajomości środowiska Linux i MacOS
  • dobrej znajomości technicznej budowy komputera (proste naprawy / wymiany / rozbudowy) oraz zdolności manualnych
  • komunikatywności umożliwiającej swobodne prowadzenie wsparcia telefonicznego
  • zdolności podejmowania samodzielnych decyzji
  • umiejętności pracy pod presją czasu w celu osiągnięcia zamierzonych
    wyników
  • umiejętności analitycznego myślenia, skrupulatności i systematyczności
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym
    na rozumienie terminologii technicznej
  • obowiązkowości, odpowiedzialności oraz rzetelności
  • umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o wiodącej pozycji
    na rynku w swojej branży
  • ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • dostęp do systemów wymiany wiedzy i informacji
  • możliwość udziału w ciekawych projektach wdrożeniowych IT
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    w Departamencie IT
  • udział w szkoleniach technicznych - wewnętrznych
    i zewnętrznych
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”